Založ si blog

Aké sú reálne problémy v tejto krajine ?

Nie som moc rád pokiaľ musím rozoberať politiku, s vlastných skúsenosti viem, že tieto diskusie nekončia väčšinou v dobrej nálade. Všimol som si, že ľudia nedokážu pri politike nejakým spôsobom logicky argumentovať to, prečo sa rozhodli voliť danú stranu, alebo daného politika. Je to skôr vec sympatií.

Udivuje ma hlavne fakt, že politické strany a občania riešia absolútne nepodstatné problémy, akými sú napr. to, či budeme uznávať registrované partnerstvá a podobne. PROSIM ? Toto sú naozaj reálne problémy našej spoločnosti ? Myslím, že nie…. Realita sú zdevastované cesty a nedokončené diaľnice, omeškané vlaky, ktoré majú veľmi vysokú šancu, že po ceste zhoria a samozrejme nesmieme zabudnúť na zdravotníctvo a školstvo, ktoré je v katastrofálnom stave.

Môže za to jedna strana, ktorá je už je veľmi dlho pri moci ? Pravdepodobne áno…

Moji rovesníci, kamaráti a známi…. veľa z nich to už vzdalo a radšej odišlo do zahraničia a pravdu povediac väčšina z nich žije oveľa lepší a pozitívnejší život. Ja to stále nevzdávam a bojujem o to aby som sa mal v živote lepšie. Preto verím, že sa občania tejto krajiny začnú zaujímať o reálne problémy, ktoré nás každodenne obklopujú a nie na „umelo vytvorené“ problémy, ktoré majú za úlohu odvádzať našu pozornosť.

Správne alebo nesprávne hospodárenie ?

08.05.2019

Nemusím moc rozpitvávať Slovenské lesy a ich stav, sme svedkami katastrofálneho hospodárenia, po ktorom ostáva iba spúšť. Ako hospodárime so stromami alebo rôznymi inými rastlinami v našich domovoch je viac menej len a len naša vec, mesto alebo obec, musí taktiež hospodáriť so svojimi pozemkami tak aby vyzerali pekne a hlavne aby bolo všade bezpečne. Práve preto sa teraz [...]

Ján Ruolf, Marek Krajčí

Štátne hmotné rezervy v ére po Kičurovi. Krik a škandál

25.09.2020 06:00

Bývalá podpredsedníčka Správy štátnych hmotných rezerv obviňuje šéfa z nevyčistenia úradu od toxických ľudí či šikanovania, ten vyhlásil, že sa s ňou nedalo pracovať.

Virus Outbreak Washington

ONLINE: Nakazených je 32 miliónov, obed vo Viedni len s adresou

25.09.2020 05:00

Vo svete je 32 miliónov ľudí pozitívne testovaných na koronavírus. Návštevnící reštaurácií vo Viedni budú musieť vypísať formulár s menom a adresou.

pocasie-25-9-2020

Zima a chlad na obzore. Ako dlho bude sychravo?

25.09.2020 00:00

Počasie sa výrazne zmení, už to nebudú príjemné dni začínajúcej jesene. Po prudkom poklese teplôt však príde zlepšenie. Kedy?

Východné Stredomorie / Manévre / Loď /

Iránske revolučné gardy otvorili novú základňu pri Hormuzského prielive

24.09.2020 19:31

Irán má cieľ zdôrazniť svoju nadvládu nad strategickým prielivom.

ponky

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 2618x
Priemerná čítanosť článkov: 1309x

Autor blogu

Kategórie