Založ si blog

Aké sú reálne problémy v tejto krajine ?

Nie som moc rád pokiaľ musím rozoberať politiku, s vlastných skúsenosti viem, že tieto diskusie nekončia väčšinou v dobrej nálade. Všimol som si, že ľudia nedokážu pri politike nejakým spôsobom logicky argumentovať to, prečo sa rozhodli voliť danú stranu, alebo daného politika. Je to skôr vec sympatií.

Udivuje ma hlavne fakt, že politické strany a občania riešia absolútne nepodstatné problémy, akými sú napr. to, či budeme uznávať registrované partnerstvá a podobne. PROSIM ? Toto sú naozaj reálne problémy našej spoločnosti ? Myslím, že nie…. Realita sú zdevastované cesty a nedokončené diaľnice, omeškané vlaky, ktoré majú veľmi vysokú šancu, že po ceste zhoria a samozrejme nesmieme zabudnúť na zdravotníctvo a školstvo, ktoré je v katastrofálnom stave.

Môže za to jedna strana, ktorá je už je veľmi dlho pri moci ? Pravdepodobne áno…

Moji rovesníci, kamaráti a známi…. veľa z nich to už vzdalo a radšej odišlo do zahraničia a pravdu povediac väčšina z nich žije oveľa lepší a pozitívnejší život. Ja to stále nevzdávam a bojujem o to aby som sa mal v živote lepšie. Preto verím, že sa občania tejto krajiny začnú zaujímať o reálne problémy, ktoré nás každodenne obklopujú a nie na „umelo vytvorené“ problémy, ktoré majú za úlohu odvádzať našu pozornosť.

Správne alebo nesprávne hospodárenie ?

08.05.2019

Nemusím moc rozpitvávať Slovenské lesy a ich stav, sme svedkami katastrofálneho hospodárenia, po ktorom ostáva iba spúšť. Ako hospodárime so stromami alebo rôznymi inými rastlinami v našich viac »

Michail Gorbačov

Gorbačov: Rusko a USA musia viesť jadrové rozhovory

18.10.2019 21:42

"Máme tu nebezpečné trendy - sú už na dohľad. Vyčlenil by som dva z nich - ľahostajnosť k medzinárodnému právu a militarizácia svetovej politiky," povedal niekdajší líder ZSSR.

Dobroslav Trnka

Polícia zasahovala u bývalého generálneho prokurátora Dobroslava Trnku

18.10.2019 21:07

Trnka je držiteľom štyroch zbraní. Jednu z nich si odložil v trezore v práci.

Trump

Trump: Erdogan chce, aby prímerie v Sýrii fungovalo

18.10.2019 20:34, aktualizované: 22:19

V tejto súvislosti americký prezident dodal, že podľa neho je na oboch stranách vôľa a veľká šanca na úspech.

ocenenie seniorfriendly

Pravda získala mimoriadne ocenenie

18.10.2019 19:30

Organizátori súťaže Senior Friendly ocenili v rámci štvrtého ročníka tých, ktorí výnimočne prispeli k tomu, aby sa seniorom žilo lepšie a kvalitnejšie. Medzi ocenenými je aj redakcia Pravdy.

ponky

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2
Celková čítanosť: 1984x
Priemerná čítanosť článkov: 992x

Autor blogu

Kategórie